Article image 43GT-TBB25SL024
Rockwell Automation 43GT-TBB25SL024
Descripción
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, .61m (24 in.)