Article image 43GT-TAS15SS048
Rockwell Automation 43GT-TAS15SS048
Descripción
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 2.29mm, Stainless Steel, 1.6 mm (0.062 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)