Article image 43GR-TTS10SL072
Rockwell Automation 43GR-TTS10SL072
Descripción
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 2.29mm (0.09in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)