Article image 43GR-TMS25SL360
Rockwell Automation 43GR-TMS25SL360
Descripción
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 9.14 m (360 in.)