Article image 109-C16AC-A2A-1-4RG-6P
Rockwell Automation 109-C16AC-A2A-1-4RG-6P
Descripción
Available from RCC, IEC Enclosed Metal QC Starters 16 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 600V 60Hz / 550V 50HZ / 550V 50HZ Transformed 110V 50HZ / 600V 60HZ Transformed 120V 60HZ, 0.1..0.5A