Article image 109-C16AB-A2E-3-4GR-6P-901
Rockwell Automation 109-C16AB-A2E-3-4GR-6P-901
Descripción
IEC Enclosed Metal QC Starters 16 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 440V 50Hz / 480V 60 Hz / 440V 50HZ Transformed 110V 50HZ / 480V 60HZ Transformed 120V 60HZ, 1.0..5.0A