Article image 109-C12AH-A2E-4RG-901
Rockwell Automation 109-C12AH-A2E-4RG-901
Descripción
Available from RCC, IEC Enclosed Metal QC Starters 12 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 208V 60Hz / 208V 60HZ Transformed 120V 60HZ, 1.0..5.0A