324834
VAZ-MH-CONDUIT-EXT-40MM
Stack light assembly mounting
Extension tubefa
| Color: | grey |
| Ambient temperature: | -30 ... 60 °C (-22 ... 140 °F) |
| Degree of protection: | IP66 |
| Material: | PC |
| Mass: | 35 g |
| Mounting: | Pipe mounting |
| ECCN: | |
| País de origen: | DE |
| EAN: | |
| Peso: | 0,00 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |