0061858
BA9034N/100 25A AC50/60HZ400V 1-15S
MOTOR BRAKE RELAY
| Function: | Electronic Motor Brake Relay |
| Braking current adjustable up to max.: | 32 A |
| Braking time adjustable up to max.: | 31 s |
| Automatic standstill monitoring: | + |
| Signalling output: | + |
| Width: | 45 mm |
| Type: | BA 9034N |
| ECCN: | |
| País de origen: | DE |
| EAN: | |
| Peso: | 0,63 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |