0058979
BA9026 3AC50/60HZ 200-460V 5,5KW
SOFTSTARTER
| Function: | Softstarter with softstop |
| For three-phase motors, 400 V up to: | 3 kW |
| Load voltage up to: | 525 V |
| Extra functions: Temperature / system monitoring: | T |
| Widths: | 45 mm |
| Type: | BA 9026 |
| ECCN: | |
| País de origen: | DE |
| EAN: | |
| Peso: | 0,33 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |