Article image 43GT-TMS15SS072
Rockwell Automation 43GT-TMS15SS072
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 1.6 mm (0.062 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)