Article image 43GT-TMC15SL060
Rockwell Automation 43GT-TMC15SL060
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Combination Brass/Stainless Steel, 1.6 mm (0.062 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.52 m (60 in.)