Article image 43GT-TBB25ML072
Rockwell Automation 43GT-TBB25ML072
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)