Article image 43GT-TBB15SL048
Rockwell Automation 43GT-TBB15SL048
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 1.6 mm (0.062 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)