Article image 43GT-TAB15SS096
Rockwell Automation 43GT-TAB15SS096
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 2.29mm, Brass, 1.6 mm (0.062 in) Diameter, Randomized Arrangement, 2.44 m (96 in.)