Article image 43GT-BSA80SS072
Rockwell Automation 43GT-BSA80SS072
Transmitted Beam Glasfaserlichtleitkabel
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 0.3 x 6.35mm (0.012 x 0.25in) N-S slot, Aluminum (block tips only), 6.4 x 03 mm (0.25 x 0.012 in) Diameter, 1.83 m (72 in.)