Article image 43GT-BEA72SL072
Rockwell Automation 43GT-BEA72SL072
Transmitted Beam Glasfaserlichtleitkabel
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 9.7 x 0.8mm (0.382 x 0.032in) (E-W), Aluminum (block tips only), 9.7 x 0.8 mm (0.382 x 0.320 in) Diameter, 1.83 m (72 in.)