Article image 43GR-TQS20SS072
Rockwell Automation 43GR-TQS20SS072
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)