Article image 43GR-TMS25SL240
Rockwell Automation 43GR-TMS25SL240
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 6.10 m (240 in.)