Article image 43GR-TBS25SL168
Rockwell Automation 43GR-TBS25SL168
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 4.27 m (168 in.)