Article image 43GR-TBS25SL156
Rockwell Automation 43GR-TBS25SL156
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 3.96 m (156 in.)