Article image 43GR-MYS10MS072
Rockwell Automation 43GR-MYS10MS072
Glasfaserlichtleitkabel
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)