Article image 109-C16AA-A2E-1-4G-901
Rockwell Automation 109-C16AA-A2E-1-4G-901
Beschreibung
Available from RCC, IEC Enclosed Metal QC Starters 16 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 220V 50Hz / 240V 60Hz / 220V 50HZ Transformed 110V 50HZ / 240V 60HZ Transformed 120V 60HZ, 1.0..5.0A