Article image 109-C12VDC16-1-MC
Rockwell Automation 109-C12VDC16-1-MC
Beschreibung
109C IEC Enclosed Non-reversing Non-Combination Starter, 100-C12, IP66 (EN/IEC Only) ABS Plastic - Small (Indoor Use Only), 110V 50Hz / 120V 60Hz, E1 Plus OLR 11.30 - 16.00A