Article image 109-C12AD-OLR-4RG-901
Rockwell Automation 109-C12AD-OLR-4RG-901
Beschreibung
Available from RCC, IEC Enclosed Metal QC Starters 12 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 110V 50Hz / 120V 60Hz, Provision for Overload