NYP10700G
NYP2A-30460-15WC1000
Industrial Panel PC with Intel® Atom™ E3940, 8 GB DRAM (non-ECC), 128 GB CFast iMLC, WIN 10 IoT 2019 (64-bit), No exp. slots, No I/F option, 15.4" (1280x800) display with capacitive touchscreen, build-in type
| Screen diagonal: | 15.4 in |
| Max. number of motion axes: | 0 axes |
| Processor family: | Intel® Atom™ |
| Processor specification: | E3940 (1.6 GHz) |
| Cooling method: | Passive cooling (fanless) |
| Memory: | 8 GB RAM (non ECC) |
| Storage: | 128 GB CFast |
| Operating system: | Windows 10 (64 bits) |
| Expansion slot: | No Expansion |
| Modular port: | No Port |
| Communication port(s): | EtherNet/IP, Ethernet TCP/IP, USB |
| Video output: | DVI-D |
| Display ratio: | 16:10 |
| Number of pixels, horizontal: | 1280 |
| Number of pixels, vertical: | 800 |
| Type of display: | TFT |
| Touchscreen technology: | Projected capacitive |
| Mounting method: | Build-in |
| Material housing: | Aluminium, black |
| Degree of protection (IP), front side: | IP65 |
| Operation temperature: | 0-55 °C |
| Supply voltage DC: | 20.4-28.8 V |
| Height of the front: | 277 mm |
| Width of the front: | 401 mm |
| Height of panel cutout: | 259 mm |
| Width of panel cutout: | 383 mm |
| Built-in depth: | 63 mm |
| Product Weight (unpacked): | 5600 g |
| ECCN: | |
| Ursprungsland: | NLD |
| EAN: | |
| Gewicht: | 0,00 kg |
| Länge: | 0,00 m |
| Breite: | 0,00 m |
| Höhe: | 0,00 m |