258380
LB9140A
Backplane Connection Cable
Connection of base and extension backplanes, For LB systempa
| Number of pins: | 15 |
| Connection 1: | Male connector |
| Threading 1: | Sub-D |
| Connection 2: | socket |
| Threading 2: | Sub-D |
| Ambient temperature: | -20 ... 60 °C (-4 ... 140 °F) |
| Storage temperature: | -25 ... 85 °C (-13 ... 185 °F) |
| Cable: Color: | black |
| Cable: Length: | 100 cm |
| Mass: | 135 g |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |