50135466
A7-V1-MP1-DS-ROG-T-100
A7-V1-MP1-DS-ROG-T-100 - Signaling column
| Series: | A7 |
| Type of signaling: | Optical |
| Life expectancy: | > 100,000 h |
| Supply voltage UB: | 24 V, DC, 10 % |
| Current consumption, max.: | 130 mA |
| Number of connections: | 1 Piece(s) |
| Function: | Voltage supply |
| Type of connection: | Terminal |
| Cable length: | 1,500 mm |
| Number of conductors: | 6 -wire |
| Type of connection: | Open end |
| Design: | Cylindrical |
| Dimension (Ø x L): | 70 mm x 297 mm |
| Housing material: | Plastic, Aluminum, PC-ABS, Metal |
| Net weight: | 535 g |
| Housing color: | Gray, Black |
| Type of fastening, at system: | Screw type / horizontal |
| Type of illuminant: | LED/24V |
| Lens modules: | 3 pieces, ready-made |
| Signal image: | Continuous light |
| Angle of radiation: | 360° |
| Sequence of the modules (ascending): | Green, orange, red |
| Degree of protection: | IP 66, Only when mounted on a housing with the same degree of protection |
| Certifications: | CSA, CE |
| Customs tariff number: | 85318070 |
| eCl@ss 8.0: | 27371220 |
| eCl@ss 9.0: | 27371220 |
| ETIM 5.0: | EC000232 |
| ETIM 6.0: | EC000232 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Indien |
| EAN: | |
| Вес: | 0,64 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |