50124297
K-SSPB M12A-M12A-2P-0,3m-S-PUR
K-SSPB M12A-M12A-2P-0,3m-S-PUR - Interconnection cable
| Suitable for interface: | PROFIBUS DP |
| Function: | Bus termination |
| Type of connection: | Connector |
| Thread size: | M12 |
| Type: | Male |
| No. of pins: | 4 -pin |
| Encoding: | B-coded |
| Version: | Axial |
| Type of connection: | Connector |
| Thread size: | M12 |
| Type: | Male |
| No. of pins: | 2 -pin |
| Encoding: | B-coded |
| Version: | Axial |
| Number of conductors: | 2 Piece(s) |
| Shielded: | Yes |
| Cable length: | 300 mm |
| Sheathing material: | PUR |
| Customs tariff number: | 85444290 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,05 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |