Article image 43GT-TTC20SL072
Rockwell Automation 43GT-TTC20SL072
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 2.29mm (0.09in), Combination Brass/Stainless Steel, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)