Article image 43GT-TBS25FL360
Rockwell Automation 43GT-TBS25FL360
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 9.14 m (360 in.)