Article image 43GT-TBB40SL072
Rockwell Automation 43GT-TBB40SL072
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 2.5 x 0.5 mm (0.10 x 0.02 in) Diameter, E-W Slot Arrangement, 1.83 m (72 in.)