Article image 43GT-TBB30SL120
Rockwell Automation 43GT-TBB30SL120
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 4.0 mm (0.156 in) Diameter, Randomized Arrangement, 3.05 m (120 in.)