Article image 43GT-FPS10SL048
Rockwell Automation 43GT-FPS10SL048
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 2.2mm (0.09in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)