Article image 43GR-TMS25SL204
Rockwell Automation 43GR-TMS25SL204
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 5.18 m (204 in.)