Article image 43GR-TMS20MS048
Rockwell Automation 43GR-TMS20MS048
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)