Article image 43GR-TMC25ML072
Rockwell Automation 43GR-TMC25ML072
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Combination Brass/Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)