Article image 43GR-TGB33SL120
Rockwell Automation 43GR-TGB33SL120
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046 in), Brass, 4.57 mm (0.180 in) Diameter, Randomized Arrangement, 3.05 m (120 in.)