Article image 43GR-TAS20SS192
Rockwell Automation 43GR-TAS20SS192
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 2.29mm, Stainless Steel, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 4.88 m (192 in.)