Article image 43GR-TAB20SS216
Rockwell Automation 43GR-TAB20SS216
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 2.29mm, Brass, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 5.49 m (216 in.)