Article image 43GR-MRS00SS096
Rockwell Automation 43GR-MRS00SS096
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046in), Stainless Steel, 0.70 mm (0.027 in) Diameter, Randomized Arrangement, 2.44 m (96 in.)