Article image 43GR-MQS15ML048
Rockwell Automation 43GR-MQS15ML048
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 1.6mm (0.062in), Stainless Steel, 1.6 mm (0.062 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)