Article image 109-C16AD-A2F-1
Rockwell Automation 109-C16AD-A2F-1
Opis
Available from RCC, IEC Enclosed Metal QC Starters 16 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 110V 50Hz / 120V 60Hz, 3.2..16A