1208801
FUSE SB 1,25 A
| Produkttyp: | Sicherung |
| Approbation: | EAC |
| Nennstrom IN: | 1,25 A |
| Sicherungstyp: | träge (T) |
| eCl@ss 10.0.1: | 27142001 |
| eCl@ss 4.0: | 21040400 |
| eCl@ss 4.1: | 21040400 |
| eCl@ss 5.0: | 27142000 |
| eCl@ss 5.1: | 21040400 |
| eCl@ss 6.0: | 27142000 |
| eCl@ss 7.0: | 27142001 |
| eCl@ss 8.0: | 27142001 |
| eCl@ss 9.0: | 27142001 |
| ETIM 3.0: | EC000035 |
| ETIM 4.0: | EC000035 |
| ETIM 5.0: | EC000035 |
| ETIM 6.0: | EC000035 |
| ETIM 7.0: | EC000035 |
| UNSPSC 6.01: | 27112118 |
| UNSPSC 7.0901: | 27111518 |
| UNSPSC 11: | 23171604 |
| UNSPSC 12.01: | 27111518 |
| UNSPSC 13.2: | 27111518 |
| UNSPSC 18.0: | 39121629 |
| UNSPSC 19.0: | 39121629 |
| UNSPSC 20.0: | 39121629 |
| UNSPSC 21.0: | 39121629 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,007 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |