324829
VAZ-MH-CONDUIT-40MM
Stack light assembly mounting
Adapter for mounting on pipesfa
| Color: | grey |
| Ambient temperature: | -30 ... 60 °C (-22 ... 140 °F) |
| Degree of protection: | IP66 |
| Cable entry: | Through hole |
| Material: | PC |
| Cable: Sheath diameter: | max. 9 mm |
| Mass: | 47 g |
| Mounting: | Pipe mounting |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |