203466
VAZ-CLIP-G12
AS-Interface accessories
Lock for G12 modulefa
| Ambient temperature: | -20 ... 60 °C (-4 ... 140 °F) |
| Material: | Stainless steel |
| Mass: | 3 g |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | VN |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |