044996
42306B
Female connector
Socket, Angled, 6-polefa
| Type: | Female connector |
| Number of pins: | 6-pin |
| Construction type: | right angle |
| Degree of protection: | IP67 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |