040613
9414A
Female connector
Socket, Straight, 5-pinfa
| Type: | Female connector |
| Number of pins: | 5-pin |
| Construction type: | straight |
| Degree of protection: | IP65 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |