905067
MLD-M003-UDC-1300-S2
MLD-M003-UDC-1300-S2 - Safety sensor/deflecting mirror set
| Series: | MLD-UDC |
| Number of beams: | 3 Piece(s) |
| Beam spacing: | 400 mm |
| With device column: | Yes |
| Column height without foot: | 1,300 mm |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279207 |
| eCl@ss 9.0: | 27273605 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 9,65 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |