549000
LA-78
LA-78 - Alignment aid
| Suitable for: | SLS 78/R single light beam safety devices |
| Light source: | Laser, Red |
| Laser class: | 2 |
| Design: | Cubic |
| Dimension (W x H x L): | 61.4 mm x 42 mm x 92 mm |
| Housing material: | Metal, Aluminum |
| Net weight: | 150 g |
| Housing color: | Black |
| Type of fastening: | Screw type |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279210 |
| eCl@ss 9.0: | 27273607 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,15 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |